I Piknik "Kolory trzeźwości i bezpieczeństwa" w Kościerzynie

piątek, 14 czerwca 2019 r., 20:37
fot. AL

Za nami pierwszy tegoroczny piknik zorganizowany w ramach Kampani Kolory Trzeźwości i Bezpieczeństwa. Inauguracyjny festyn odbył się w Parku przy ul. 8 Marca. Organizatorzy po raz kolejny pokazali jak można spędzać rodzinnie i aktywnie czas bez alkoholu.

Kampania ma na celu uświadomienie mieszkańcom, rodzinom, że można aktywnie, rodzinnie spędzać czas bez alkoholu. Inicjatywę tę zapoczątkowała Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i w ramach jej środków realizowana jest ona realizowana. Podczas wszystkich pikników na mieszkańców czekają takie same atrakcje.

W programie festynów znajdują się takie punkty, jak: grill, dmuchany plac zabaw, konkursy, gry zręcznościowe, wata cukrowa, fotobudka, kącik malucha, animatorzy oraz rozrywka i zabawa dla całych rodzin.

Kolejny piknik odbędzie się 5 lipca na placu zabaw przy ulicy T. Rogali.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.