Złóż życzenia na Dzień Ojca na naszym portalu

czwartek, 13 czerwca 2019 r., 11:35
fot. internet/pixabay.com

Za dokładnie 10 dni, 23 czerwca świętujemy Dzień Ojca. Z tej okazji, tak jak w poprzednich latach zapraszamy naszych Czytelników do wspólnej zabawy - zróbcie swoim tatom niespodziankę - prześlijcie nam ich zdjęcia i złóżcie życzenia na łamach kościerski.info.

Zapraszamy wszystkich Czytelników do przesyłania zdjęć waszych ojców, swoich zdjęć z nimi, bądź zdjęć waszych dzieci itp. Wspólnie z nami złóżcie Tacie w nietypowy sposób życzenia. Tak jak w ubiegłych latach, w wiadomościach napiszcie kilka zdań o swoich kochanych ojcach, koniecznie poinformujcie, jak się nazywają i skąd są. Możecie dopisać, za co ich kochacie, podzielić się wspomnieniem i ułożyć życzenia. D

W przypadku młodszych dzieci zachęcamy do zabawy niezawodne mamy - prześlijcie nam zdjęcia swoich pociech z tatusiami - opublikujemy je w galerii z życzeniami. Ze zdjęć zrobimy galerię, która ukaże się na łamach naszego portalu 23 czerwca.

Zdjęcia możecie przesyłać na adres redakcja@koscierski.info. Na wiadomości czekamy do piątku, 21 czerwca do godz. 13. W tytule koniecznie napisać należy "Życzenia na Dzień Ojca".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.