WB DUET - wysokiej jakości meble na zamówienie

czwartek, 13 czerwca 2019 r., 10:12

Szukasz wykonawcy mebli do wnętrz komercyjnych i prywatnych? Z.P.H.U. "WB DUET" Zakład Meblowy Waldemar Boczkowski oferuje wysokiej jakości meble do wnętrz komercyjnych i na indywidualne zamówienie bazując na renomowanych materiałach i podzespołach. Firma posiada ponad 30 letnie doświadczenie i silną pozycję na rynku.

Firma Z.P.H.U. "WB-DUET" Zakład Meblowy Waldemar Boczkowski istnieje na rynku od 1982 roku, produkując meble wysokiej jakości doceniane przez odbiorców krajowych i zagranicznych.

Oferujemy także krzesła i fotele biurowe będąc autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak m.in. Profim, Nowy Styl czy też Bejot przy tym posiadając tytuły Top Partner i Srebrny Partner.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji, dostawie i montażu:
- zabudów meblowych,
- mebli kuchennych,
- mebli biurowych,
- mebli bankowych,
- mebli hotelowych,
- zapleczy socjalnych,

Klient prywatny także znajdzie coś dla siebie. Produkując meble na zamówienie i posiadając duże doświadczenie, firma WB-DUET jest w spełnić wszystkie nawet największe wymagania klientów. Na życzenie klientów wykonujemy pomiary na miejscu wraz z pomocą w doborze kolorystyki i rozwiązań oraz przygotowujemy projekt graficzny.

Dodatkowym atutem są jedne z najszybszych na rynku terminy realizacji. Do każdego klienta podchodzi się indywidualnie zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Profesjonalne zaplecze kadrowe i maszynowe pozwala na szybką i sprawną produkcję mebli wysokiej jakości poświadczonej wieloma referencjami spływającymi z całej Polski, jak również z zagranicy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz do odwiedzenia siedziby firmy w Kościerzynie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.

Z.P.H.U. "WB DUET" Zakład Meblowy
Waldemar Boczkowski
ul. Drogowców 20
83-400 Kościerzyna
Tel. (58) 686 42 94
Kom. 604 202 762
e-mail: wbduet@wp.pl
www.wbduet.pl
NIP: 5910001482

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.