Pracujący rodzice? Oboje, a może tylko jedno z nich? Jak jest u Was?

czwartek, 13 czerwca 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Powrót do pracy po dłuższej przerwie jest jednym z największych rodzicielskich wyzwań i dylematów. Jeśli przed nim stoicie, to wiemy jak Wam pomóc!

Przyjdźcie na kolejne spotkanie Projektu Rodzinka, na którym, wraz z naszą specjalistką dr Magdaleną Żadkowską,porozmawiamy o tym jak pogodzić życie rodzinne i zawodowe.

Powrót do pracy nie zawsze musi być trudny i bolesny. Ważne, aby była to świadoma, przemyślana decyzja, na którą oboje będziecie gotowi.

Wiemy, że jesteście pełni obaw - jak przygotować dziecko na codzienną rozłąkę? Jaką obrać taktykę w podziale obowiązków? Jak utrzymać równowagę pomiędzy pracą a domem? Uwierzcie, że nie jesteście w tym sami - podzielmy się tym doświadczeniem, by wspólnie znaleźć na nie rozwiązanie!

Jak wejść z powrotem w zawodowe buty? Odpowiedź poznamy od naszej prowadzącej, dr Magdaleny Żadkowskiej - wykładowczyni akademickiej, trenerka rozwoju osobistego i badaczka. Jako doświadczona ekspertka, opracowała autorskie metody szkoleń dla par z godzenia życia zawodowego z rodzinnym.

Bądźcie razem z nami! Spotkamy się w sobotę, 15 czerwca, o godz. 10:30, jak zwykle przy kawie w kawiarni Starbucks Polska.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.