Policjanci odnaleźli zaginionego 76-latka

wtorek, 11 czerwca 2019 r., 12:22

We wtorkowy poranek kościerscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 76-latka. Mężczyzna udało się odnaleźć już po około 1,5 godzinnych poszukiwaniach. Znajdował się on na terenie żwirowni w Rybakach.

We wtorek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 76-letniego mężczyzny, przebywającego na terenie jednego z ośrodków nad jeziorem Sudomie. Mężczyzna, który choruje na demencję starczą, miał zaginąć podczas burzy.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, funkcjonariusze odnaleźli 76-latka na terenie żwirowni w Rybakach. Jest cały i zdrowy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.