Przedszkole "W Parku" w Kościerzynie prowadzi nabór

czwartek, 6 czerwca 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Dawne przedszkole "Bajka" zmienia właściciela i wraca w nowej odsłonie. Na dzieci od września czekać będzie mnóstwo pozytywnych zmian. Nie zwlekaj i już dziś zapisz swoje dziecko do przedszkola "W Parku". To miejsce, gdzie uśmiech i rozwój Twojego dziecka liczą się najbardziej!

Przedszkole "W Parku" mieszczące się przy ulicy Klonowej w Kościerzynie zmieniło właściciela, jednak nadal będzie funkcjonować na takich samych zasadach jak dotychczas. Na dzieci czekać będą nowoczesne przestronne i dobrze wyposażone sale, duża przestrzeń do zabawy i spacerów, pyszne posiłki z własnej kuchni oraz wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która zapewni Twojemu dziecku najlepszy rozwój. Bez zmiany pozostanie także czesne, czyli 280 zł za miesiąc pobytu dziecka w godzinach od 6.30 do 17.00.

Przedszkole "W Parku" zaprasza również dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych i terapeutycznych w wieku od 2,5 lat, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub wczesnego wspomagania rozwoju.

- Stawiamy przede wszystkim na rozwój emocjonalny i społeczny dzieci. Uczymy tolerancji szacunku i empatii. Oferujemy pomoc logopedyczną, zabawy polisensoryczne oraz muzykoterapię - zaznacza Dyrekcja Przedszkola "W Parku"

Nabór trwa!

Obecnie prowadzony jest nabór do nowo tworzonej grupy 2,5 latków. Dodatkowych informacji udziela Dyrekcja Przedszkola pod numerem telefonu 889 635 444. Formularze zgłoszeniowe dostępne są tutaj.
Wszystkie bieżące informacje o przedszkolu można śledzić na profilu społecznościowym Facebook.

Dzień Otwartych Drzwi w Przedszkolu "W Parku"

Już w sierpniu odbędzie się Dzień Otwarty dla przyszłych przedszkolaków. Rodzice wraz ze swoimi pociechami będą mogli przyjść, obejrzeć przedszkole, plac zabaw i zapoznać się z nauczycielkami.

Przedszkole Niepubliczne "W Parku"
83-400 Kościerzyna, Klonowa 1
tel. 889 635 444
www.przedszkolewparku.eu

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.