Był poszukiwany przez sąd, wpadł przed....sądem

środa, 5 czerwca 2019 r., 09:15

Był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności. We wtorek wpadł w ręce kościerskich policjantów przed budynkiem sądu. Najbliższe cztery miesiące mężczyzna spędzi w areszcie śledczym.

We wtorek policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego wraz z dzielnicowym patrolując miasto zauważyli mężczyznę, który jak wynikało z ich informacji był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna uchylał się od obowiązku alimentacyjnego, co spowodowało orzeczenie wobec niego kary pozbawienia wolności na okres czterech miesięcy.

Najbliższe miesiące mężczyzna spędzi więc w areszcie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.