Sarnowy. 19-latka dachowała peugeotem

środa, 29 maja 2019 r., 09:50

Jedna osoba trafił do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe przedpołudnie w miejscowości Sarnowy. 19-letnia kobieta dachowała tam peugeotem.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał we wtorek około godziny 9.30.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca peugeotem 19-letnia kobieta na łuku drogi chcąc uniknąć zderzenia czołowego z innym pojazdem, zjechała na pobocze, gdzie dachowała. Kobieta z urazem głowy została przetransportowana do szpitala. Pasażerowi nic się nie stało - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.