Classówka Baukrane Auto Moto Festiwal 2019 już za miesiąc w Stężycy

środa, 29 maja 2019 r., 08:59

Już za miesiąc, w weekend 22-23 czerwca, czeka nas piąta edycja największego eventu motoryzacyjnego na Kaszubach - Classówka Baukrane Auto Moto Festiwal 2019. Perełki motoryzacji ponownie zalśnią w stężyckim amfiteatrze. Podczas dwudniowej imprezy zaplanowano szereg emocjonujących motoryzacyjnych i sportowych atrakcji. Wydarzenie zainauguruje pokaz Drift Taxi.

Już 22-23 czerwca organizatorzy zapraszają do Stężycy na wystawę pojazdów klasycznych i zabytkowych z elementami współczesnej motoryzacji. Imprezę poprowadzą znani dziennikarze i prezenterzy telewizyjni: Patryk Mikiciuk, Tomek Burdziakowski z Polskie Porsche, Rafał Jemielita, Jarosław Maznas i Adam Klimek.

Festiwal rozpoczyna się w sobotę o 16., a kończy w niedzielę około 19. Na terenie festiwalu jest opcja na rozstawienie namiotu/przyczepy/campera.

Pierwszy dzień festiwalu rozpocznie się o godzinie 16: pokazem Drift Taxi, gdzie będzie możliwość wykupienia przejazdu na fotelu pasażera. Przejazdy pokazowe zaplanowane są w godzinach 16.-22. Do dyspozycji będzie aż sześć aut. Również o 16. zaczną się równoległe zawody Pucharu Strong Man przy głównej scenie. Drugi dzień festiwalu równie ciekawy rozpocznie się o godzinie 12. pokazem klubu Kick Boxingowego Rebelia Kartuzy.

Na uczestników wydarzenia czekają strefy: dla dzieci, Crazy Cart, modeli zdalnych, gier minionej epoki, wesołe miasteczko oraz Quady.

Dotychczas organizatorzy zarejestrowali około 150 zgłoszeń. Co zrobić, aby zgłosić swój pojazd? Ściągnąć aplikacje CLASSÓWKA. Zarejestrować się - wypełniając wszystkie pola wymagane do rejestracji. Czekać na potwierdzenie zgłoszenia (do 7 dni). Po pozytywnej weryfikacji - opłacić wpisowe. Zapisać przydzielony kod QR na swoim telefonie lub wydrukować go . (Wersja na iPhone’a dostępna tutaj. Wersja na Android’a dostępna tutaj.)

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.