24-letni sprawca kradzieży rowerów zatrzymany

poniedziałek, 27 maja 2019 r., 12:51
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Dzięki pracy kościerskich policjantów możliwe było zatrzymanie sprawcy kradzieży. Mężczyzna ukradł dwa rowery o łącznej wartości 1800 zł. Policjanci odzyskali utracone rowery, które w niedługim czasie zostaną przekazane poszkodowanym. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. 24-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Na początku maja br. policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży, do której doszło na terenie miasta.

- Poszkodowani stracili wówczas dwa rowery o wartości 1800 zł. Kryminalni pracujący nad tą sprawą ustalili mężczyznę podejrzewanego o kradzież. 23 maja policjanci ustalili miejsce pobytu sprawcy i zatrzymali poszukiwanego 24-latka. Został on przewieziony do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży roweru, do którego się przyznał - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Policjanci odzyskali utracone rowery, które w niedługim czasie zostaną przekazane poszkodowanym. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności - dodaje.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.