Lipusz. Volskwagen wymusił pierwszeństwo na motocykliście

poniedziałek, 27 maja 2019 r., 10:55

29-letni motocyklista trafił do szpitala po tym, jak zderzył się z wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej volkswagenem. Kierującemu samochodem osobowym zatrzymano prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 235 w obrębie miejscowości Lipusz.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący volkswagenem 30-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo na motocyklu marki Honda, którym kierował 29-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Mieszkańcowi powiatu kartuskiego zatrzymano prawo jazdy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.