Poszukiwania 17-letniego Sebastiana zakończone

wtorek, 21 maja 2019 r., 09:53
fot. nadesłane

W poniedziałek zakończono poszukiwania 17-letniego podopiecznego kościerskiego domu dziecka. Nastoletni Sebastian sam powrócił do placówki. Jest cały i zdrowy.

Przypomnijmy, że przed tygodniem w Komendzie Powiatowej Policji w Kościerzynie pojawił się opiekun Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Kościerzynie, który powiadomił funkcjonariuszy o zaginięciu jednego z podopiecznych. 17-letni Sebastian wyszedł we wtorek, 14 maja z domu dziecka i od tej pory nawiązał kontaktu z opiekunami.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, w poniedziałek funkcjonariusze otrzymali informację o tym, że nastolatek powrócił do placówki. Jest cały i zdrowy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.