W niedzielę Dzień Matki - złóżcie życzenia swoim mamom na naszym portalu

wtorek, 21 maja 2019 r., 09:31
fot. internet/pixabay.com

26 maja to szczególny dzień w roku, kiedy możemy podziękować swoim mamom za bezwarunkową miłość i dobroć. Za każdy przejaw troski i czułości. Za to, że dały nam życie. Tak, jak w latach poprzednich zapraszamy naszych czytelników do złożenia życzeń mamom za pośrednictwem naszego portalu.

Dzień Matki jest okazją do tego, by podziękować za każdy gest, każde słowo, codzienną troskę, opiekę i serce.

Z okazji tego święta, tak jak w ubiegłym roku, zapraszamy wszystkich Czytelników do przesyłania zdjęć mam, swoich zdjęć z nimi, bądź zdjęć waszych dzieci. Wspólnie z nami złóżcie im w nietypowy sposób życzenia. W wiadomościach napiszcie kilka zdań o swoich kochanych mamach - jak się nazywają i skąd są. Możecie dopisać, za co je kochacie, podzielić się wspomnieniem. Dajemy Wam pole do popisu!

Ze zdjęć zrobimy galerię, która ukaże się na łamach naszego portalu w niedzielę.

Zdjęcia możecie przesyłać na adres redakcja@koscierski.info. Na wiadomości czekamy do piątku do godz. 12. W tytule piszcie "Życzenia na Dzień Matki".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.