Zaginął 39-letni Rafał Edel z Nowego Barkoczyna

sobota, 18 maja 2019 r., 16:53
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie poszukują 39-letniego Rafała Edela z Nowego Barkoczyna. Mężczyzna wyszedł z domu 10 maja i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Trwają poszukiwania 39-letniego mieszkańca Nowego Barkoczyna. Mężczyzna wyszedł z domu w piątek, 10 maja i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. W sobotę o zaginięciu 39-latka kościerskich funkcjonariuszy powiadomił jego ojciec.

Zaginiony to Rafał Edel z Nowego Barkoczyna. Ma 187 cm wzrostu, tęgą budowę ciała. Ubrany był w ciemną bluzę.

Wszelkie informacje o poszukiwanym należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie tel. 58 680-32-22 lub do każdej jednostki Policji pod numerem 997.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.