Skorzewo. 18-latek ranny po zderzeniu Alfy Romeo z ciężarówką

czwartek, 16 maja 2019 r., 09:02
fot. nadesłane

18-latek trafił do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie w Skorzewie. Podczas manewru wyprzedzania nastolatek stracił panowanie nad pojazdem, w którego następnie uderzył samochód ciężarowy.

Zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 214 w Skorzewie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w środę około godziny 13.20.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący Alfa Romeo 18-letni mężczyzna podczas kończenia manewru wyprzedzania samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego zjechał na prawe pobocze, częściowo zatrzymując się na jezdni. W tak stojący samochód uderzył samochód ciężarowy - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, 18-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.