Zaginął 17-letni Sebastian - trwają poszukiwania nastolatka

środa, 15 maja 2019 r., 10:49

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie poszukują 17-letniego Sebastiana. Nastolatek we wtorek wyszedł z domu dziecka i do tej pory nie ma z nim kontaktu.

We wtorek wieczorem w Komendzie Powiatowej Policji w Kościerzynie pojawił się opiekun Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Kościerzynie, który powiadomił funkcjonariuszy o zaginięciu jednego z podopiecznych. 17-letni Sebastian wyszedł we wtorek z domu dziecka i do tej pory nie wrócił.

Rysopis:
Sebastian ma 17 lat, wzrost 175 cm, włosy blond (farbowane) jeansowe ubranie, drobnej budowy ciała.

Wszelkie informacje o poszukiwanym prosimy kierować do Komendy powiatowej policji w Kościerzynie tel. 58 6803222 lub do każdej jednostki Policji pod numerem 997.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.