Kościerska "Szóstka" walczy o podwórko NIVEA

wtorek, 14 maja 2019 r., 13:10

Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie postanowiła wziąć udział w konkursie na plac zabaw. Nivea zbuduje łącznie 20 Podwórek Talentów, więc jest o co walczyć. Nowy plac zbaw ma służyć nie tylko uczniom, ale również mieszkańcom. Aby wygrać, potrzebny jest udział w internetowym głosowaniu. Trwa ono do 20 czerwca. Głosować można codziennie.

NIVEA po raz kolejny zaprasza wszystkich do wspólnego budowania wyjątkowych placów zabaw, dzięki którym dzieci w całej Polsce mogą w kreatywny sposób rozwijać swoje niepowtarzalne talenty! W tym roku wybuduje kolejne 20 Podwórek Talentów NIVEA! O jedno z nich walczy Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie.

Aby pomóc dzieciom i mieszkańcom w wygraniu wyposażenia ogólnodostępnego placu zabaw wystarczy raz dziennie zagłosować na stronie internetowej https://podworko.nivea.pl/2019/lokalizacja/582-koscierzyna.

Co zrobić aby oddać głos? Należy założyć konto na stronie podworko.nivea.pl (jeśli posiada się już konto na NIVEA.pl lub w Klubie MOJA NIVEA, wystarczy zalogować się na swoje dane), następnie należy zagłosować na stronie www. Można także pobrać darmową aplikację na smartfona, znaleźć lokalizację i zagłosować na nią (aplikacja nazywa się Podwórko Talentów Nivea 2019 - można pobrać ją za darmo ze strony Google Play, posiada ciekawą funkcję przypominania o głosowaniu).

Głosowanie trwa do 20 czerwca. Głosować można codziennie!

Podwórko Nivea warte jest aż 250 tys. zł. Kościerzyna walczy w kategorii miejscowości od 20 tys. do 60 tys. mieszkańców. W tej kategorii o plac zabaw walczy 40 lokalizacji. Aby wygrać w konkursie, Kościerzyna powinna znaleźć się w pierwszej piątce!

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.