Kościerzyna. Pożar w budynku KOSiRu - spłonęła sauna

wtorek, 14 maja 2019 r., 12:20

W poniedziałkowe popołudnie strażacy interweniowali w Kościerzynie przy ulicy Kamiennej. W budynku Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji doszło do pożaru w saunie. Pomieszczenie uległo całkowitemu zniszczeniu.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kościerzynie otrzymał w poniedziałek około godziny 17.30. Jak informuje st. kpt. Jacek Szyszka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Kościerzynie pożarem objęta była sauna. Pomieszczenie uległo całkowitemu zniszczeniu.

Najprawdopodobniej źródłem pożaru był piec ogrzewający saunę. W działaniach gaśniczych uczestniczyli strażacy z JRG Kościerzyna.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.