Upamiętnili 84. rocznicę śmierci marszałka Józefa Piłsudskiego

poniedziałek, 13 maja 2019 r., 14:51
fot. nadesłane

W niedzielę harcerze z Hufca ZHP Kościerzyna im. Franciszka Sędzickiego, przedstawiciele Związku Piłsudczyków oddz. Kaszubski oraz przedstawiciele dyrekcji PCM Garczyn uczcili w 84 rocznicę śmierci marszałka Józefa Piłsudskiego.

Przy pomniku w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie zaciągnięto wartę, złożono wiązankę kwiatów. Uroczystości zorganizowane były przez Związek Piłsudczyków okręg Kaszubski. Po oddaniu hołdu harcerzom przedstawiono historię życia marszałka, następnie wszyscy pomodlili się za duszę Józefa Piłsudskiego.

nadesłane/Piotr Kwidziński

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.