Harcerski weekend z rodziną i funduszami europejskimi w Garczynie

niedziela, 12 maja 2019 r., 13:30
fot. AL

Łódki, tańce, rozgrywki strzeleckie, czy gry terenowe - te i wiele innych atrakcji czekało na wszystkich tych, którzy w sobotnie południe pojawili się w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie. Odbywał się tam Harcerski weekend z rodziną połączony z Dniem Otwartym Funduszy Europejskich.

W weekend harcerze Chorągwi Gdańskiej ZHP wraz ze swoimi rodzinami stacjonowali w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie. Harcerski weekend z rodziną połączono w sobotę z Dniem Otwartym Funduszy Europejskich. a co za tym idzie każdy mógł skorzystać z atrakcji przygotowanych przez harcerzy, czy poznać projekty, które realizują z wykorzystaniem środków europejskich.

Wspólne harcowanie rozpoczęto od uroczystego apelu, po którym nie zabrakło tańców, przejażdżek łódką, malowania buziek, foto budki, czy licznych konkursów oraz rozgrywek strzeleckich. W programie znalazła się także gra terenowa, podczas której można było sprawdzić swoją wiedzę o obiektach wybudowanych lub zrewitalizowanych z funduszy europejskich.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.