Wystawa makiet kolejowych w Lipuszu

niedziela, 12 maja 2019 r., 13:22
fot. AL

Nie lada gratkę dla miłośników kolei i makiet przygotował Sopocki Klub Modelarzy Kolejowych, który w weekend zaprosił do Lipusza na niezwykłą wystawę makiet kolejowych.

Oprócz miniaturowych torów, wagonów i lokomotyw pojawiły się także pociągi pospieszne i towarowe, które wydawały realistyczne sygnały dźwiękowe i świetlne.

Największa prezentacja zawiera fragmenty szlaku kolejowego Gdynia-Kościerzyna m.in. stację Gołubie Kaszubskie, przystanek Sławki, czy fragment linii w okolicach Wielkiego Kacka w Gdyni.

Wystawę, którą wykonał Sopocki Klub Modelarzy Kolejowych można było podziwiać na hali widowiskowo-sportowej w Lipuszu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.