Już za tydzień Przebojowa Majówka w Stężycy

piątek, 10 maja 2019 r., 10:38

Classic, M-Power, Boys, Andre, Mig, Defis, Power Play, Extazy, Playboys, Jorrgus, Jesika, Top Girls, Miły Pan, Czadoman oraz Piękni i Młodzi zagrają podczas tegorocznej Przebojowej Majówki w Stężycy. Jedna z największych imprez regionu odbędzie się w sobotę, 18 maja.

O Stężycy z pewnością możemy już mówić jak o kaszubskiej stolicy disco polo. Na gminnym amfiteatrze już od czterech lat organizowana jest Przebojowa Majówka - impreza, która rokrocznie przyciąga dziesiątki tysięcy fanów muzyki discopolowej z całego kraju i województwa.

Występowały tam już największe gwiazdy tego gatunku, takie jak Weekend, Boys, Mig, Czadoman, Andre, Basta czy też Top One. Stężycki amfiteatr gościł nawet legendarną formację Akcent z Zenonem Martyniukiem na czele.

Tegoroczna, piąta edycja Przebojowej Majówki w Stężycy, odbędzie się w sobotę, 18 maja. A na scenie zobaczymy takie zespoły, jak: Classic, M- Power, Boys, Andre, Mig, Defis, Power Play, Extazy, Playboys, Jorrgus, Jesika, Top Girls, Miły Pan, Czadoman, Piękni i Młodzi.

Impreza rozpocznie się o godzinie 18. Otwarcie bram o godzinie 17.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.