Harcerski weekend z rodziną i funduszami europejskimi już w sobotę w Garczynie

piątek, 10 maja 2019 r., 09:20

Łódki, tańce, rozgrywki strzeleckie, czy gry terenowe - te i wiele innych atrakcji czeka na wszystkich tych, którzy w sobotnie południe pojawią się w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie. Odbędzie się tam Harcerski weekend z rodziną i Dniem Otwartym Funduszy Europejskich.

W sobotę harcerze zapraszają do Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie, gdzie odbędzie się harcerski weekend z rodziną wraz z dniami otwartymi funduszy unijnych. W programie mnóstwo atrakcji, między innymi łódki, tańce, czy gra terenowa.

- Cały dzień będzie można wziąć udział w grze terenowej, podczas której będzie można sprawdzić swoją wiedzę o obiektach wybudowanych lub zrewitalizowanych z funduszy europejskich oraz zapoznać się co dzieje się w naszych projektach. Dodatkowo przygotowaliśmy strefę chillout-u, gdzie odbędą się takie atrakcje, jak: foto budka czy malowanie twarzy - zachęcają harcerze.

Program godzinowy aktywności:
godz. 10. - rejestracja uczestników, odebranie pakietu startowego
godz. 11. - uroczysty apel rozpoczynający festyn
godz. 11.30 - 13 - łódki
13.-14. - tańce
16.30 - 18. - Archer Tag - rozgrywki strzeleckie

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.