II Marsz Nordic Walking w Starej Kiszewie

środa, 8 maja 2019 r., 11:32
fot. nadesłane/GOKSiT Stara Kiszewa

W Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Starej Kiszewie odbył się II Kiszewski Marsz Flagi "Nordic Walking w Barwach Narodowych" zorganizowany przez Gminny Ośrodek, Kultury, Sportu i Turystyki w Starej Kiszewie.

Przed marszem trener personalny Patrycja Tomasik przeprowadziła z grupą wspólną rozgrzewkę oraz udzieliła podstawowych informacji dotyczących prawidłowej postawy podczas marszu nordic walking. Kiszewski Marsz wyruszył sprzed Gminnej Hali Sportowej nad Jezioro Wygonin. Po krótkim odpoczynku grupa pomaszerowała do Zamku Kiszewskiego gdzie odbył się poczęstunek oraz loteria z nagrodami dla uczestników marszu. W tym roku w Marszu "Nordic Walking w Barwach Narodowych" udział wzięły 34 osoby.

Marsz cieszy się coraz większym powodzeniem.

nadesłane/GOKSiT Stara Kiszewa

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.