Kolejne alarmy bombowe w szkołach średnich

środa, 8 maja 2019 r., 10:22

W środowy poranek służby ponownie zostały postawione w stan gotowości. Tym razem we wszystkich czterech szkołach ponadgimnazjalnych w Kościerzynie wszczęto alarmy bombowe. W żadnej nie stwierdzono podłożenia ładunków wybuchowych.

Kolejny dzień egzaminów maturalnych nie rozpoczął się najlepiej dla abiturientów. W środowy poranek do czterech szkół ponadgimnazjalnych w Kościerzynie dotarły informacje o podłożeniu ładunków wybuchowych. Wszystkie zostały sprawdzone przez służby.

- Nie stwierdzono niczego podejrzanego. Budynki przekazano ich zarządcom - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Przypomnijmy, że we wtorek alarmy bombowe wszczęto w Ekonomiku, Budowlance i I Liceum Ogólnokształcącym w Kościerzynie. Alarmy również okazały się fałszywe.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.