Kiermasz Wiosenny w Starej Kiszewie

wtorek, 7 maja 2019 r., 13:01
fot. nadesłane

W czwartek, 2 maja na Targowisku Gminnym w Starej Kiszewie zrobiło się wyjątkowo gwarno i kolorowo za sprawą Kiermaszu Wiosennego, na którym można było zakupić wszystko, co potrzebne do ogrodu czy sadu.

Odwiedzający mieli okazję zakupić drzewka i krzewy owocowe oraz ozdobne. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z rozsadami. Kupujący mieli również do wyboru bogatą ofertę kwiatów. Na Kiermaszu nie zabrakło również straganów z rękodziełem i wyrobami dekoracyjnymi. Sprzedawcy przyjechali do starej Kiszewy z rożnych stron: Kolonii Ostrowickiej, Franka, Czerska, Kościerzyny oraz Wiela, nie zabrakło również lokalnych wystawców.

Miłym akcentem dla wystawców była również wizyta sekretarza gminy Stara Kiszewa - Andrzeja Hincy, który z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej wręczył wścielą stoisk pamiątkowe Flagi Narodowe.

Mimo niesprzyjającej pogody Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno mieszkańców gminy, jak również turystów goszczących na naszym terenie z okazji długiego weekendu majowego.

nadesłane/GKSiT Stara Kiszewa

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.