Alarmy bombowe w szkołach średnich

wtorek, 7 maja 2019 r., 09:11

Po północy na skrzynki mailowe szkół średnich wpłynęły wiadomości o podłożeniu w placówkach ładunków wybuchowych. W Ekonomiku, Budowlance oraz Liceum Ogólnokształcącym w Kościerzynie wszczęto alarmy bombowe. Szkoły są sprawdzane przez policjantów i strażaków. Egzamin maturalny ma zostać przeprowadzony bez zakłóceń.

Jak udało nam się dowiedzieć, po północy na skrzynki mailowe trzech kościerskich szkół średnich wpłynęły informacje o tym, że w placówkach podłożono materiały wybuchowe. We wtorkowy poranek ogłoszono alarmy bombowe.

- Alarmy bombowe wszczęto w Ekonomiku, Budowlance oraz Liceum Ogólnokształcącym w Kościerzynie. Policjanci wraz ze strażakami sprawdzają placówki. Dotychczas nie natrafiano na nic niepokojącego - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że egzamin maturalny z matematyki rozpoczęto bez zakłóceń.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.