Napadli na 29-latka i 24-latkę w Kościerzynie - sprawcy poszukiwani

poniedziałek, 6 maja 2019 r., 09:57

Do napaści na dwoje mieszkańców Kościerzyny doszło w nocy z 2 na 3 maja. 29-latek i 24-latka zostali pobici przez 15-osobową grupę. O ile mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń, kobieta została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło po północy przy ulicy Młyńskiej w Kościerzynie. Jak informuje kościerska policja, 29-letni mieszkaniec Kościerzyny i 24-letnia mieszkanka miasta zostali napadnięci i pobici przez grupę 15 osób. Mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń, z kolei kobietę między innymi z urazem głowy przetransportowano do szpitala.

Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców napaści.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.