Adik - nowy sklep z produktami z Europy Zachodniej w Kościerzynie

poniedziałek, 6 maja 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu w Kościerzynie, w którym można zakupić oryginalne produkty sprowadzane z krajów Europy Zachodniej, a co najważniejsze, produkty dedykowane na tamtejsze rynki. Niedawno, 17 kwietnia, Parlament Europejski potwierdził to, o czym mówiło się od dawna - chemia z zachodu jest po prostu lepsza! Tym samym na zachodnich rynkach pojawią się produkty o nowych nazwach i jednocześnie lepszej jakości, np. Ariel obecnie zmienia się w A+ oraz Vizir, w nowej odsłonie "Gama".

W Adiku znajdziecie szeroki wybór słodyczy, kaw, przekąsek, a z drugiej strony środki utrzymania czystości i kosmetyki, nie tylko z Niemiec i Belgii, ale też z Anglii, Włoch, Szwecji. Dbamy o to, by systematycznie wprowadzać nowości i promocje, tak aby każdy kto nas odwiedzi znalazł coś dla siebie.

Chętnie doradzimy, podpowiemy, a jeżeli nie znajdziesz u nas tego czego szukasz postaramy się to sprowadzić. Zawsze znajdziemy czas, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru, jednak jeżeli wolisz robić zakupy samodzielnie, śmiało, sklep jest samoobsługowy, można do woli wąchać, oglądać, czytać, porównywać. U nas znajdziesz wiele produktów, których próżno szukać nawet w dużych marketach. Czasem warto kupić "coś innego" niż mają wszyscy dookoła.

Znajdujemy się przy ul. Długiej 25. Zapraszamy, zajrzyjcie do nas!

Znajdziecie nas również na facebooku:
www.facebook.com/Adik.ProduktyZzagranicy

Zespół Adika

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.