Kościerzyna-Wierzysko. Zderzenie dwóch pojazdów

wtorek, 30 kwietnia 2019 r., 10:31

Na szczęście bez osób poszkodowanych zakończyło się poranne zdarzenie, do którego doszło w Kościerzynie-Wierzysko. Kierujący VW Crafterem najechał tam na tył volkswagena.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 6.50 w Kościerzynie-Wierzysko.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący VW Crafterem 45-letni mężczyzna nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, wskutek czego najechał na tył volkswagena, którym kierował 33-letni mężczyzna - podaje kom. Krzysztof Jaszewski z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Jak dodaje, kierujący byli trzeźwi. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.