Ucierpieli w wypadkach - potrzebna pomoc dla 25-latki i 18-latka

poniedziałek, 29 kwietnia 2019 r., 11:18

Dwoje młodych mieszkańców Łubiany walczy o sprawność fizyczną. Oboje w wskutek wypadków drogowych doznali urazu kręgosłupa. 25-letnia Hania ma problemy z poruszaniem się i normalnym funkcjonowaniem. 18-letni Robert jest sparaliżowany. Ich najbliżsi organizują zbiórkę środków, by pomóc im powrócić do sprawności. Ty też możesz pomóc!

Ostatnie tygodnie dla 25-letniej Hani i 18-letniego Roberta to walka o sprawność fizyczną i normalne funkcjonowanie. 25-letnia Hania doznała urazu kręgosłupa, co uniemożliwia jej poruszanie się.

- Kochani Potrzebujemy pomocy dla 25 letniej matki dwójki dzieci pozwólmy przywrócić ja do sprawności fizycznej, gdyż uraz kręgosłupa uniemożliwia poruszanie się i funkcjonowanie w życiu codziennym. Bardzo ważna jest rehabilitacja i dalsze leczenie które jest bardzo kosztowne. Dzięki waszej pomocy może odzyskać normalną jakość życia, pozwólmy wrócić jej do dzieci, do domu Będziemy wdzięczni za okazana pomoc. Liczy się każda złotówka. Nie bądźcie obojętni, dobro powraca - apelują najbliżsi 25-latki.

Hanię w walce o sprawność możesz wesprzeć przekazując środki za pośrednictwem strony zrzutka.pl.

Robert ma 18 lat i całe życie przed sobą. Pochodzi z Łubiany. Jego dotychczasowe życie zmieniło się w świąteczną niedzielę, kiedy został ranny w wypadku na trasie Wdzydze Tucholskie - Lipy.

- Swoje dotychczasowe życie prowadził jako wiking w grupie odtwórstwa historycznego oraz jako strażak w Ochotniczej Straży Pożarnej. Niestety niedawno uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, w którym doznał urazu kręgosłupa, czego skutkiem jest paraliż. Teraz potrzebuje pieniędzy na rehabilitację, która może umożliwić mu ponownie stanięcie na nogi oraz na dostosowanie przestrzeni życiowej do nowych potrzeb. Zwracamy się do ludzi dobrej woli o wpłacanie dowolnych kwot na ten cel. Z góry bardzo dziękujemy! - zachęcają do wsparcia nastolatka w walce o sprawność organizatorzy zbiórki.

Środki na rehabilitację i leczenie 18-letniego Roberta można wpłacać na zrzutka.pl. Pomóż Robertowi stanąć na nogi!

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.