Motocykliści rozpoczęli sezon w Mściszewicach

niedziela, 28 kwietnia 2019 r., 14:34
fot. AL

Zlot motocyklowy otwierający sezon w Mściszewicach to już poniekąd tradycja. W tegorocznej edycji wzięło udział kilkuset miłośników dwóch kółek i nie tylko. W sumie w Mściszewicach w niedzielne popołudnie można było podziwiać około trzystu maszyn - motocykli, jak również quadów.

Otwarcie Sezonu Motocyklowego rozpoczęło się mszą świętą w kościele parafialnym w Mściszewicach. Po nabożeństwie motocykliści wyruszyli w drogę przez Klukową Hutę, Węsiory, Malbork i Stężycę, by powrócić na przykościelny plac w Mściszewicach. Tam miłośnicy dwóch kółek mogli podziwiać zarówno nieco starsze, jak i najnowsze modele maszyn. Poza motocyklistami pojawili się także fani quadów.

- Zlot cieszy się ogromnym zaintersowaniem wśród naszych mieszkańców i nie tylko. Cieszymy się, że z roku na rok jest nas coraz więcej - przyznaje sołtys Mściszewic Maria Stencel.

Podczas zlotu był też czas na ciepły posiłek i wspólną zabawę. Organizatorami odbywającego się już od kilku lat zlotu są ks. Marek Labudda, Arkadiusz Wiczkowski, Marek Stalka, Wiesław Spychalski, Jarosław Fierka i Maria Stencel.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.