Policjanci poszukują 31-letniego Waldemara Perszewskiego

czwartek, 25 kwietnia 2019 r., 21:40
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie poszukują zaginionego Waldemara Perszewskiego. O jego zaginięciu w czwartkowe popołudnie funkcjonariuszy powiadomiła rodzina.

Zaginiony to 31-letni mieszkaniec Kościerzyny, Waldemar Perszewski.

Rysopis:

Wiek z wyglądu 25 lat, wzrost 172 cm, włosy krótkie ciemne na irokeza, kozia bródka, oczy piwne, nos normalny, uszy małe. Ubrany był w biały t-shirt z napisem koloru czarnego, granatowy sweter, spodnie ciemne dżinsowe, buty sportowe.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, lub widziały mężczyznę proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Kościerzynie pod nr tel. 58-680-32-22 albo najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.