Harcerze z Łubiany ze świątecznymi życzeniami

niedziela, 21 kwietnia 2019 r., 08:48
fot. nadesłane

Nie tylko wykonali przepiękne pisanki, ale postanowili je podarować wraz z najserdeczniejszymi życzeniami instytucjom, stowarzyszeniom i lokalnym firmom. Mowa o łubiańskich harcerzach, którzy podczas jednego z ostatniego spotkań zajęli się wykonaniem ozdób wielkanocnych, a później ruszyli w teren ze świątecznymi życzeniami.

Podczas świątecznych warsztatów harcerze z kościerskiego hufca wykonywali własnoręcznie malowane pisanki. Realizacja tego projektu była możliwa dzięki środkom Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego.

23. Drużyna Harcerska z Łubiany wykonane prace wraz z życzeniami przekazała instytucjom, stowarzyszeniom i firmom z terenu naszego powiatu.

oprac. AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.