Kościerzyna. Zderzenie busa z motorowerem

piątek, 19 kwietnia 2019 r., 10:29

W czwartkowe południe służby interweniowały na ulicy Dworcowej w Kościerzynie, gdzie kierujący busem wymusił pierwszeństwo na jadącym motorowerzyście. 16-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w czwartek około godziny 12.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Peugeotem Boxerem 53-letni mieszkaniec Gdańska jadąc ulicą Dworcową z zamiarem skrętu na parking przy poczcie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu motorowerzyście - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

16-latek, kierujący motorowerem, z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.