Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości - 31-latek trafił do aresztu

piątek, 19 kwietnia 2019 r., 10:13

Najbliższe trzy lata 31-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego spędzi w areszcie. W czwartek wpadł w ręce funkcjonariuszy. Był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kościerzynie celem odbycia kary pozbawienia wolności m.in. za włamania i kradzieże z włamaniem.

Do zatrzymania doszło w czwartek w Kościerzynie.

- Funkcjonariusze wydziału patrolowego zauważyli na jednej z ulic mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Postanowili to sprawdzić. Wylegitymowali mężczyznę, którym okazał się 31-latek poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kościerzynie celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze trzech lat i dwóch miesięcy - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, mężczyzna został skazany za włamania, kradzieże z włamaniem oraz posiadanie środków odurzających.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.