Zespół Paradise ponownie z mistrzowskimi tytułami i trofeami

środa, 17 kwietnia 2019 r., 10:20
fot. nadesłane

Karsińscy tancerze po raz kolejny wytańczyli liczne trofea na odbywających się w ostatnim czasie ogólnopolskich turniejach tanecznych. Do Karsina powrócili łącznie z dziewięcioma tytułami mistrzowskimi, dwukrotnym wicemistrzostwem Polski i dwukrotnym trzecim miejscem.

Ostatnie tygodnie były niezwykle pracowite dla zespołu Paradise. Grupa taneczna z Karsina wzięła udział w dwóch imprezach tanecznych o randze ogólnopolskiej. I jak na karsińskich tancerzy przystało, podczas obu turniejów spisali się na medal.

W wzięli udział w Mistrzostwach Polski Federacji WADF oraz Pucharze Kujaw i Pomorza w Białych Błotach oraz Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego "Bydgoska Układanka" w Bydgoszczy.

- Są to bardzo wymagające turniej pod względem poziomu tanecznego. Spotykają się tu naprawdę świetne zespoły taneczne z całej Polski. Ze względu na ilość tancerzy, zespołów i kategorii tanecznych turnieje rozłożone były na trzy dni - przyznaje Iwona Laska.

Z obu turniejów do Karsina powrócili łącznie z dziewięcioma tytułami mistrzowskimi, dwukrotnym wicemistrzostwem Polski i dwukrotnym trzecim miejscem.

Mistrzostwa Polski Federacji WADF i Puchar Kujaw i Pomorza:
I miejsce - mini formacja dzieci
I miejsce - formacja dzieci
I miejsce - mini formacja juniorzy
I miejsce - formacja juniorzy
I miejsce - mini formacja seniorzy
I miejsce - formacja seniorzy

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego "Bydgoska Układanka" :
I miejsce - mini formacja MINIONKI
I miejsce - formacja MILKSHAKE
I miejsce - formacja BURLESKA
II miejsce - mini formacja GAZ GAZ
II miejsce - mini formacja VOGUE
III miejsce - mini formacja CHARLIE CHAPLIN
III miejsce - formacja CHOPIN

AL
info. Paradise Karsin

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.