Kościerzyna. Wykonywał prace na drodze. Potrąciło go BMW

poniedziałek, 15 kwietnia 2019 r., 11:25
fot. archiwum

W poniedziałkowy poranek służby ratunkowe interweniowały na ulicy Dworcowej w Kościerzynie. Kierujący BMW potrącił tam mężczyznę wykonującego remont na drodze. 44-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 8. na ulicy Dworcowej w Kościerzynie.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący BMW 29-letni mężczyzna jadąc w kierunku dworca kolejowego potrącił wykonującego prace drogowe mężczyzna. Kierowca pojazdu tłumaczył, że został oślepiony przez słońce i nie zauważył mężczyzny. 44-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do kościerskiego szpitala - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, zarówno kierujący pojazdem, jak poszkodowany byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.