W tym szaleństwie jest metoda

poniedziałek, 15 kwietnia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

We współczesnym świecie trudno wyróżnić się na rynku. Przedsiębiorcy zachodzą w głowę szukając innowacyjnych produktów i usług. Okazuje się, że sam pomysł nie zawsze wystarcza. Gwarantem sukcesu coraz częściej okazują się wykorzystywane metody pracy i kompetencje zespołu.

Zbzikowany, zwariowany, szalony to polskie odpowiedniki angielskiego: "loopy". I taki też jest świat Rodzinnych Centrów Rozrywki - Loopy’s World. Jednak, na szaleństwie się nie kończy. Twórcy największych w Polsce, całorocznych placów zabaw w swej pracy bazują na innowacyjnych metodach, które coraz częściej doceniane są na arenie międzynarodowej.

Rodzinne Centra Rozrywki Loopy’s World mieszczą się w Gdańsku i we Wrocławiu. Oba zostały zaprojektowane w oparciu o najwyższe światowe standardy. Oferują nie tylko przestrzeń zabawy, ale przede wszystkim wspierają emocjonalny i umysłowy rozwój dzieci. Sprzyjają integracji z rówieśnikami i poprawie kondycji fizycznej.

Reprezentanci firmy już od kilku lat zdobywają wiedzę i doświadczenie oraz dzielą się nimi w ramach największych krajowych i międzynarodowych wydarzeń branży rozrywkowej. Udzielają prelekcji na temat trendów animacyjnych i wykorzystywania innowacyjnych rozwiązań technologicznych. W 2017 roku współorganizowali największe międzynarodowe spotkanie branży rozrywkowej w Krakowie. Wciąż poszukują inspiracji i wprowadzają do swoich oddziałów nowe atrakcje dzięki uczestnictwu w największych światowych wydarzeniach w swojej branży. Jedna z nich, w marcu 2019 roku, została doceniona na łamach magazynu "Funworld". W miesięczniku wydawanym przez IAAPA - Międzynarodowe Stowarzyszenie Parków Rozrywki i Atrakcji znalazł się artykuł opisujący całonocne eventy tematyczne dla najmłodszych organizowane od 2014 roku w Loopy’s World. O nietuzinkowym pomyśle i okolicznościach jego realizacji opowiedziała na łamach magazynu Daria Bohorodzicz - koordynator ds. imprez urodzinowych i eventów.

Mamy nadzieję, że Loopy’s World jeszcze nie raz nas zaskoczy. Trzymamy kciuki za kolejne, międzynarodowe sukcesy. Gościom indywidualnym i grupom zorganizowanym polecamy odwiedzić jeden z dwóch największych placów zabaw w Polsce i pozwolić sobie na kilkugodzinne szaleństwo.

www.loopys.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.