Czołowe zderzenie BMW z VW Touranem na K20

niedziela, 14 kwietnia 2019 r., 16:22
fot. AL

Cztery osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie na trasie Kościerzyna-Łubiana. Czołowe zderzyło się tam BMW z VW Touranem. Droga na czas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15. na drodze krajowej nr na odcinku między Kościerzyną a Łubianą. Jak podaje policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW przekroczył oś jezdni, wskutek czego doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku VW Touranem, którym podróżowały cztery osoby. Kierującemu BMW nic się nie stało, podróżujący volkswagenem zostali przetransportowani do szpitala. Po wykonaniu badań, opuścili szpital.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łubiana, OSP Skorzewo, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.