Adik - produkty z zagranicy

niedziela, 14 kwietnia 2019 r., 13:23
fot. nadesłane

"Adik produkty z zagranicy" znajdujący się przy ulicy Długiej 25 w Kościerzynie (dawniej przedszkole Pingwinek) w swojej ofercie posiada artykuły renomowanych marek, sprowadzane z różnych państw Europy, m.in. Niemiec, Anglii, Belgii, Holandii.

Dlaczego warto kupować w Adiku?

Posiadamy atrakcyjne ceny. Importujemy towary ze sprawdzonych i pewnych źródeł, które dowożone są do nas klimatyzowanym transportem i nie są narażone na działanie warunków atmosferycznych. W bogatej ofercie często znajdują się nowości, których jeszcze nie ma na rynku wschodnim.

Dlaczego warto kupować produkty z zachodu?

Towary produkowane dla naszych zagranicznych sąsiadów są wyższej jakości. Chemia jest wydajniejsza, skuteczniejsza, a efekty jej stosowania trwalsze. Natomiast artykuły spożywcze często mają bardziej wyrazisty smak i są produkowane z lepszych składników.

Nasz asortyment podzielony jest na dwa działy.

Pierwszym są artykuły chemiczne, w których skład wchodzą proszki, żele, kapsułki do prania, przeróżne środki utrzymania czystości, czyli wszystko, aby Wasz dom przy odrobinie wysiłku był czysty i lśniący. Dodatkowo znajdziecie u nas środki do pielęgnacji ciała i wiele innych ciekawych produktów.

Drugim działem są artykuły spożywcze, gdzie królują kawy, herbaty, a w szczególności ogrom słodyczy do wyboru.

Znajdziecie nas przy ul. Długiej 25 w Kościerzynie od pon. do pt. w godzinach 10:00-18:00, a w soboty od 9:00-14:00.

Zapraszamy Was również do sklepów w Kartuzach, ul. Rynek 5F oraz w Bytowie, ul. Jana Pawła II 7

Serdecznie zapraszamy
Zespół Adika

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.