Happy Hours w Madison Food Zone

czwartek, 11 kwietnia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Doskonała śródmiejska lokalizacja, kameralny charakter obiektu i dopasowanie oferty zarówno pod kątem okolicznych mieszańców, pracowników biur, jak i licznych turystów polskich i zagranicznych - tak dziś prezentuje się Galeria Handlowa Madison w Gdańsku.

Otoczenie galerii, sąsiedztwo licznych biurowców, nowych inwestycji rezydencjalnych, punktów usługowych, apartamentów na wynajem to potencjał, który Madison docenia i dla którego zmienia się dostosowując regularnie swoją ofertę. To właśnie z myślą o stałych bywalcach, w kwietniu i maju Galeria Madison zaprasza do strefy restauracyjnej Madison Food Zone i do korzystania z programu lunchowego "Happy Hours".

MADISON FOOD ZONE - w odpowiedzi na potrzeby

Madison Food Zone to strefa restauracyjna zlokalizowana na II piętrze Galerii, tuż przy szklanej fasadzie budynku. To zaprojektowana ze skandynawską prostotą i przytulnością przestrzeń, w której znajdziemy marki street food (np. Subway czy Pizza Hut Express), kuchnie świata (Like Thai, Berlin Doner Kebap) oraz lokalne smaki (np. Restauracja Olimp). Przyjazną atmosferę i klimat miejsca podkreślają elementy wystroju, naturalna zieleń, proste formy i meble a na uwagę zasługują tzw. "common tables" czyli długie, biesiadne stoły, przeznaczone do wspólnej konsumpcji nawet dla 8 osób. Już wkrótce największą atrakcją tej przestrzeni będzie nowy przeszklony, taras widokowy, który powstanie nad wejściem głównym do Galerii w formie zewnętrznego patio połączonego ze strefą restauracyjną. Otwarta przestrzeń, przyjazne otoczenie, kameralność i wygoda - to cechy, które cenią klienci i które z pewnością odnajdą w zaplanowanym na wiosnę projekcie nowego tarasu.

Śródmiejska LUNCH-ownia z ofertą Happy Hours

Madison Food Zone, ze względu na swoją śródmiejska lokalizację oraz otoczenie to przede wszystkim doskonałe miejsce na lunch w ciągu dnia, w przerwie w pracy czy w drodze na spotkanie. Ceniąc przywiązanie naszych klientów, z myślą o ich codziennych potrzebach w strefie Madison Food Zone w ciągu najbliższych dwóch miesięcy (tj. kwiecień i maj) każdy klient będzie mógł skorzystać z czasowych zniżek na strefę gastronomiczną w ramach programu Happy Hours.

W godzinach: 12:00 - 14:00 na ulubione pozycje z Madison Menu nasze marki przygotowały atrakcyjne zniżki i promocje. Szybki lunch, zdrowa przekąska a może kawa i słodkie "co nie co"? Codziennie, aż do końca maja, oferty specjalne czekają.
Do zobaczenia w śródmieściu.

Szczegóły ofert specjalnych w ramach programu Happy Hours dostępne na: www.madison.gda.pl.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.