Był pijany, wyprzedzał innego rowerzystę i się przewrócił

wtorek, 9 kwietnia 2019 r., 09:24
fot. archiwum

Z urazem głowy i ogólnymi potłuczeniami do szpitala został przetransportowany 37-letni mężczyzna, który podczas wyprzedzania innego rowerzysty, zahaczył o jego pojazd i przewrócił się. Poszkodowany, a zarazem sprawca zdarzenia wydmuchał około dwóch promili alkoholu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 10.30 w Borsku (gm. Karsin).

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący rowerem 37-letni mężczyzna podczas wyprzedzania innego rowerzysty, zahaczył o jego jednoślad, wskutek czego przewrócił się - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Mężczyzna między innymi z urazem głowy został przetransportowany do szpitala. Poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wydmuchał dwa promile!

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.