Rekordowa frekwencja na wiosennej Giełdzie Mam

sobota, 6 kwietnia 2019 r., 11:15
fot. MD-Z

W sobotni poranek w gościnnych progach kartuskiej Jedynki rozpoczęła się kolejna edycja Giełdy Mam. Tegoroczna, wiosenna odsłona wydarzenia przyciągnęła rekordową liczbę sprzedających i kupujących. Na tych drugich czekało aż 118 stoisk.

Organizatorom kartuskiej Giełdy Mam dopisała zarówno pogoda jak i frekwencja. Czternasta edycja Giełdy Mam przyciągnęła liczne grono sprzedających i kupujących. 118 stoisk wypełniły kolorowe ubranka, zabawki, akcesoria i gadżety dziecięce.

- Zainteresowanie jest całkiem spore. Wiosenne edycje, tak jak te grudniowe zawsze cieszą się dużą frekwencją. Uczestniczę w każdej edycji giełdy od początku. To bardzo fajna akcja. Mam dużo ładnych ubranek po córce, więc cieszę się, że mogę się ich pozbyć, zdobywając jednocześnie kilka złotych na kolejne zakupy dla niej - mówiła jedna z uczestniczek giełdy.

Dochód z imprezy w całości zasili konto Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach.

Kolejną giełdę zaplanowano na 15 czerwca. Zapisy ruszą dwa tygodnie wcześniej.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.