Nowy Klincz. VW Touran podczas wyprzedzania uderzył w renault i ciągnik rolniczy

czwartek, 4 kwietnia 2019 r., 14:42
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie w Nowym Klinczu. Kierowca samochodu osobowego uderzył podczas wyprzedzania w bok renault, a następnie tył ciągnika rolniczego z przyczepą.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w środę około godziny 17.30.

- Na miejsce natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 48-letni kierowca vw touran podczas wyprzedzania uderzył w bok renault, kierowanego przez 24-latka, a następnie najechał na tył ciągnika rolniczego z przyczepą, prowadzonego przez 49-latka - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Kierowcy zostali przebadani przez policjantów, byli trzeźwi. Okoliczności tego zdarzenia bada kościerska policja. Aktualnie funkcjonariusze ustalają przyczynę i szczegóły wypadku - dodaje.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.