Zapisy do Music School Prywatnej Szkoły Muzycznej w Kościerzynie

środa, 3 kwietnia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Już od kwietnia rusza kolejny nabór na rok szkolny 2019/2020 do Prywatnej Szkoły Muzycznej Music School w Kościerzynie. Poczuj rytm muzyki i odkryj talent artysty.

Music School Prywatna Szkoła Muzyczna to nowoczesne miejsce, gdzie każdy może rozwijać swoje muzyczne pasje - bez ograniczeń wiekowych. W ofercie szkoły znajduje się nauka gry na instrumentach oraz zajęcia wokalne. Oprócz zajęć indywidualnych prowadzone są zajęcia grupowe z podziałem na wiek.

Placówka wyposażona jest w nowoczesne sale, profesjonalny sprzęt, wysokiej klasy instrumenty, nieustannie poszerzaną bazę materiałów edukacyjnych w których znajdują się zbiory począwszy od muzyki klasycznej po najnowsze opracowania muzyki rozrywkowej. W roku szkolnym 2019/2020 oferta kształcenia wzbogacona zostanie o naukę gry na ukulele i kontrabasie. Do dyspozycji jest również sala koncertowa - na której uczniowie regularnie przedstawiają swoje zdolności, osiągnięcia, talenty oraz sala studyjna "Music Performance" gdzie utrwalana jest praca uczniów szkoły.

Bez egzaminów wstępnych, sprawdzianów - w bardzo przyjazny, treściwy sposób.

A dodatkowo…


- W samym centrum Kościerzyny. Szkoła mieści się 100 m od kościerskiego rynku, przystanków autobusowych, otoczona dużymi parkingami. Doskonały i bezpieczny punkt komunikacyjny.

- Zajęcia prowadzone przez 6 dni w tygodniu od 8:00 do 20:00.

Music School Prywatna Szkoła Muzyczna
ul. Młyńska 8 A
83-400 Kościerzyna
tel. 58 380 26 26
facebook.com/musicschoolkoscierzyna

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.