Policyjne kontrole z lotu ptaka? Jeszcze nie teraz

wtorek, 2 kwietnia 2019 r., 00:05

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku nie powołała komórki rozpoznania powietrznego, a co za tym idzie nad Kościerzyną próżno szukać zeppelina, a na kartuskim niebem policyjnego balonu. Policyjne patrole z lotu ptaka były oczywiście naszym żartem z okazji Prima Aprillis.

1 kwietnia, a więc Prima Aprillis to dzień kiedy niemal każdy z nas próbuje wkręcić kogoś w jakąś niecodzienną sytuację. Tradycyjnie, ten dzień nie pozostaje bez uwagi także i w naszej redakcji. W tym roku postanowiliśmy wkręcić Was wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie i w Kartuzach.

Większość z Was najpewniej szybko zorientowała się, że policyjna komórka rozpoznania powietrznego, to póki co żart. Niewykluczone jednak, że może nie balon i sterowiec, ale drony w niedalekiej przyszłości znajdą codzienne zastosowanie w policyjnej służbie.

Mimo wszystko mamy nadzieję, że czytając nasz tekst na Waszych twarzach pojawił się uśmiech, bo to przecież w Prima Aprillis liczy się najbardziej.

Szczególne podziękowania należą się oficerowi prasowemu Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie asp. Piotrowi Kwidzińskiemu za kreatywność i pomysłowość, jak również oficerowi prasowemu Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach st. sierż. Darii Olchowik i dzielnicowemu st. asp. Arturowi Sosze za pomoc w realizacji materiału, a przede wszystkim poczucie humoru.

redakcja Kościerski.info i Kartuzy.info

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.