Kościerzyna. Zderzenie motoroweru z mercedesem

poniedziałek, 1 kwietnia 2019 r., 10:58
fot. archiwum

61-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak kierując motorowerem zderzył się z mercedesem. Do zdarzenia doszło w sobotnie południe w Kościerzynie na ulicy Tomasza Rogali.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w sobotę około godziny 12.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący motorowerem 61-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 34-letniej kobiecie kierującej mercedesem, wskutek czego doprowadził do zderzenia obu pojazdów - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, motorowerzysta z urazem głowy i złamaniem kości udowej został przetransportowany do kościerskiego szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.