Kościerzyna. Był poszukiwany przez sąd - 23-latek trafił do aresztu

czwartek, 28 marca 2019 r., 10:20

Niemal cztery najbliższe lata w areszcie spędzi 23-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, którego w środę zatrzymali policjanci. Mężczyzna był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary pozbawienia wolności m.in. za atakowanie policjantów.

W środę w rejonie ulicy Tkaczyka w Kościerzynie zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego przez sąd.

- Okazało się, że nim jest 23-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, który był poszukiwany przez sąd w celu osadzenia go w areszcie. Mężczyzna ma do odsiadki trzy lata i dziesięć miesięcy. Został skazany między innymi za atakowanie policjantów - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.