Kolejne sukcesy Mariana Knutha na Mistrzostwach Polski

wtorek, 26 marca 2019 r., 11:22
fot. nadesłane

Kolejny występ i sukces ma na swoim koncie mieszkaniec Wielkiego Klincza Marian Knuth, który podczas odbywających się w miniony weekend w Zalesiu Międzynarodowych Mistrzostwach Polski sięgnął po po srebro w wyciskaniu sztangi na ławce i złoto w martwym ciągu.

Trwa dobra sportowa passa mieszkańca gminy Kościerzyna. W miniony weekend Marian Knuth wystartował w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi na ławce, martwym ciągu i przysiadach. Zawodnik z Wielkiego Klincza mierzył się kategorii masters 60-64 lat.

Podczas sobotniego dnia rywalizował w konkurencji wyciskania sztangi na ławce. Z wynikiem 110 kg zajął drugie miejsce. W niedzielę z kolei zmierzył się w martwym ciągu, wygrywając w swojej kategorii z bardzo dobrym wynikiem 240 kg. Trzecie jego podejście na 250 kg okazało się nieudane.

W mistrzostwach z Kościerzyny wystartowało jeszcze dwóch zawodników. Oskar Kropidłowski zajął drugie miejsce, z kolei Bogdan Kropidłowski pierwsze miejsce.

Dodajmy, że w zawodach rangi mistrzowskiej zadebiutował Patryk Borzestowski ze Stężycy, który w kat. J-23 zajął trzecie miejsce z bardzo dobrym wynikiem 270 kg.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.